Logo Logo

09.01.1979 yılında Konya da doğmuştur. Dört çocuklu bir ailenin en küçükleri olup, sanatçı öğrenim hayatını Konya’da geçirdikten sonra Antalya’ya yerleşmiştir. Selçuk Üniversitesi Makine Resim Konstrüksiyon mezunu olarak plastik sektöründe hizmet verdikten sonra, uzun yıllar dekorasyon işinde başarılı işler yapmıştır. Müziğe olan ilgisi üniversite yıllarında başlamış ve ilk kitap denemesi de yine bu yıllara rastlamaktadır.

2015 yılında ilk yaptığı “Sen Hayatsın” albümü ile müzik dünyasına adım atmıştır. Sekiz Müzik etiketiyle müzik piyasasına giren sanatçı, aynı zamanda “Sen Hayatsın” isimli bir de kişisel gelişim kitabı yayınlamıştır. Müziğe olan ilgisini kişisel gelişim ile birleştirmiştir. Sağlıklı bir birey ve hayata tutunmuş, güçlü bir iradeye sahip olmanın anlatıldığı kitap, yeni kitapların habercisidir.

2017 yılında Wediacorp firmasından “Aşk Yalan” isimli sekiz şarkılık albüm çıkaran sanatçı, ilk klibini de söz ve müziği kendisine ait olan “Aşk Yalan” isimli şarkısına çekmiştir. Müzik yolculuğuna emin adımlarla devam eden sanatçı, bir de söz ve müziği Fatih Şimşek’e ait olan  “Birlik Marşı” isimli, halkı birliğe ve bu ülke için verilen mücadeleleri anlatan bir klip yayınlamıştır.

Signature